Fotó: MTK Budapest
Khaly Thiamra nem számítanak a budapesti kék-fehéreknél.
Bár még egy évig érvényes a szerződése, Khaly Thiam távozhat az MTK-tól, amennyiben megfelelő ajánlatot kap. Az MTK vezetése azért döntött így, mert a játékos posztján több saját nevelésű, felnőtt vagy korosztályos válogatott labdarúgó is a szakmai stáb rendelkezésére áll, és a klub stratégiáját figyelembe véve továbbra is a fiatalokat részesíti előnyben.
A tavaly 20 bajnoki mérkőzésen játszó Thiam ezért nem az MTK első, hanem csak a második csapatával utazott el edzőtáborba, hiszen nemrég teljesen felépült korábbi sérüléséből.
Olvastad már?
Botka őszintén beszélt az edzőket evő Fradi-öltözőről és a jövőjéről is: "Tényleg nem egyszerű közeg a miénk, kár lenne tagadni" - interjú
Botka Endre a Csakfocinak adott interjújában nyíltan mesélt arról, mennyire nehezen éli meg a jelenlegi, családjától szinte végig távol töltendő időszakot. Elárulta, mikor tudja megenni a Fradi-öltöző az aktuális edzőt, elmondta, mit vett észre először Pascal Jansenen, de nem kerülte ki az arab klubok érdeklődésének témáját sem. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.