Fotó: kisvardafc.hu

NB I: Révész vezére marad Kisvárdán – hivatalos

A 33 éves, egyszeres bosnyák válogatott támadó újabb egy évig marad Kisvárdán.
Csakfoci.hu 2025. június 18., szerda 12:14
Fotó: kisvardafc.hu
A 33 éves, egyszeres bosnyák válogatott támadó újabb egy évig marad Kisvárdán.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. június 18., szerda 12:14

Jasmin Mesanovic újabb egy évvel meghosszabbította szerződését a Kisvárdával. A 33 éves, egyszeres bosnyák válogatott támadó 2021-ben érkezett a klubhoz, és azóta megszakítás nélkül Kisvárdán futballozik – jelenleg ő a keret legrégebben szerződéssel rendelkező játékosa – írta a klubhonlap.

 – Ez lesz az ötödik szezonom Kisvárdán, nagyon örülök, hogy maradhattam – mondta a bejelentés kapcsán Mesanovic. – Sokat várok az új szezontól, a csapatunk versenyképes lesz a magas célokért. A legfontosabb, hogy mindannyian egészségesek maradjunk, és hogy olyan csapat legyünk, mint a tavalyi szezonban, és azt hiszem, végül teljesíteni fogjuk a céljainkat.

Mesanovic eddig az NB I-ben 92 (81 alkalommal a kezdő tizenegy tagjaként), az NB II-ben 30 bajnoki meccset játszott a Várda színeiben, ezeken 9856 játékpercet töltött a pályán. Az élvonalban 23 gólt szerzett, amivel klubrekorder, csakúgy, mint a 36 kanadai pontjával, tehát 13 gólpassza is van. A legutóbbi NB II-es szezonban nyolc gólig és három asszisztig jutott, tehát kisvárdai színekben, bajnoki mérkőzésen eddig 31 gólt szerzett és 16 esetben szolgálta ki a gólszerző társait.

A Magyar Kupában 11 meccset játszott, a Konferencia Ligában négyet, azokon egy gólt szerzett. Összességében tehát 137 tétmérkőzésen lépett eddig pályára és 32 gólt szerzett. Az élvonalban 11, az NB II-ben mind a harminc alkalommal ő viselte a csapatkapitányi karszalagot a mérkőzések kezdetekor.

Nézz be folyamatosan frissülő átigazolási rovatunkba, ahol a Fradiról, az Újpestről és a Diósgyőrről is olvashatsz új híreket!

Olvastad már?
Fradi: Robbie Keane a volt csapata egyik legjobbját szerezheti meg - sajtóhír
Kétszeres izraeli bajnokot nézett ki magának a Ferencváros. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Tóthot ötmillióért nem adták
Kubatov Gábor árulta el, hogy Törökországból ötmillió eurót ajánlottak Tóth Alexért, de sem a klub, sem a játékos számára nem volt elég kecsegtető az ajánlat.
ETO FC Győr
Román jobbhátvéd érkezett
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az ETO FC Győr ugyanis hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy szerződtette Stefan Vladoiut az ukrán élvonalbeli Kolostól.
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
Tovább az összes átigazoláshoz