fotó: mezokovesdzsory.hu
Továbbra is a kövesdieket erősíti David Babunski, akivel most két és féléves szerződést kötött a borsodi klub.
A Mezőkövesd csütörtökön két és féléves szerződést kötött azzal a David Babunskival, aki 2022 szeptemberében csatlakozott a borsodi egyesülethez - jelentette be a klub.
A kövesdiek honlapja szerint a labdarúgónak voltak ajánlatai Lengyelországból és az olasz másodosztályból is, azonban Babunski a mezőkövesdi folytatást választotta. A 28 éves, északmacedón válogatott középpályás az őszi szezonban nyolc mérkőzésen lépett pályára az OTP Bank Ligában, emellett egy MOL Magyar Kupa-találkozón is játszott.
Babunski a Mezőkövesd előtt a DVSC-t erősítette.
Olvastad már?
Kicker: Laidouni már az új csapatához utazik - hamarosan aláírhat a Fradi nagy távozója
Az Union Berlinnél már orvosira várják csütörtökön Aïssa Laïdounit a német Kicker információi szerint.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.