NB I: Olasz ajánlat landolt Felcsúton, de nem jött létre az üzlet - sajtóhír

Olaszországba vágyott Mikael Soisalo, de a Puskás Akadémia nemet mondott az üzletre.
Póczik Dávid 2026. február 2., hétfő 17:13
Olaszországba vágyott Mikael Soisalo, de a Puskás Akadémia nemet mondott az üzletre.
Szerző: Póczik Dávid 2026. február 2., hétfő 17:13

Lorenzo Lepore sportújságíró beszámolója szerint a Serie B-ben érdekelt Modena FC érdeklődést mutatott a Puskás Akadémia FC finn játékosa, Mikael Soisalo iránt. Az értesülés szerint a játékos nyitott lett volna az olaszországi átigazolásra, de a felcsúti klub - az olaszok számára - túl magasnak ítélt átigazolási díjat kért, ezért a Modena végül nem folytatta a tárgyalásokat.

A 27 esztendős jobbszélső 2023 nyarán igazolt a Puskásba, idáig 74 mérkőzésen 5 gól és 18 gólpassz volt a mérlege az NB I-es együttesnél.

A Modena egyébként jelenleg az ötödik - Serie A-osztályozót érő - helyen áll az olasz másodosztályban.

Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!

Olvastad már?
NB I: Komoly volt a pörgés a hajrában is - itt a teljes hazai átigazolási körkép
Cikkünkben egy helyen böngészheted, hogy állnak a magyar élvonal klubjai a téli érkezők, a távozók és a jelöltek terén. Körkép csapatok szerinti bontásban az eddig történtekről - összeállításunk folyamatosan frissül! Kék színnel a heti eseményeket jelöltük.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Feczkó sorsa függőben

Fórizs Sándor sportigazgató Feczkó Tamás jövőjéről, valamint az élvonalra tervezett kereterősítésről is beszélt.

Szpari
4 lehetséges távozó
A nyáron szinte biztosan távozik a Nyíregyházától Pavlosz Korrea, Nagy Dominik, Eneo Bitri és Kovács Dániel. (Öltözőn Túl/NSO)
ZTE / Vidi
Játékost cserélnek?
A Videoton végleg szerződtetné a ZTE-től kölcsönvett, 20 meccsen 10 gólt szerző Németh Dánielt – az ő játékjogáért cserébe ajánlanák fel Babos Bencét a zalaiaknak. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz