Fotó: MTI

NB I: Négy távozója már biztosan van a Fradinak - a derbi előtt búcsúztatták el őket

Az Újpest elleni mérkőzést megelőzően négy játékosától elbúcsúzott a Ferencváros, Kubatov Gábor mindannyiukat személyre szóló ajándékkal lepte meg.
Csakfoci.hu 2024. május 19., vasárnap 21:04
Fotó: MTI
Az Újpest elleni mérkőzést megelőzően négy játékosától elbúcsúzott a Ferencváros, Kubatov Gábor mindannyiukat személyre szóló ajándékkal lepte meg.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 19., vasárnap 21:04

Henry Wingo, Samy Mmaee, Muhamed Besic és Lisztes Krisztián is biztosan távozik a Fraditól.

Wingo a norvég Molde-től érkezett három és fél éve. A védő több mint 100 meccset játszott a zöld-fehéreknél. S. Mmaee is a védelmet erősítette, 2021 telén igazolta le a Ferencváros.

Muhamed Besic másodszor távozik az Üllői útról. Eleinte alapember volt, de aztán sérülések nehezítették őt a folyamatos játékban. Az már korábban eldőlt, hogy Lisztes Krisztián sem marad, a gólerős játékos az Eintracht Frankfurtban folytatja pályafutását.

Olvastad már?
Fradi: Komoly ajánlat érkezhet a bajnokcsapat egyik legjobbjáért - sajtóhír
A mexikói élvonal egyik élcsapata, az UNAM Pumas ismét harcba szállhat Marquinhosért.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Távozhat a szélső
Sajtóhírek szerint a belga élvonalban szereplő KV Mechelen kölcsönvenné a Ferencváros mellőzött játékosát, Aleksandar Cirkovicot.
Légiósok
Az utolsó Dárdai is veszélyben?
Elvesszítheti helyét a Herthánál a magyar válogatott Dárdai Márton - állítja az egyik nagy berlini lap, amely az okokat is kifejti.
Ferencváros
Fejlemények Abu Fani ügyében
Egy izraeli portál szerint a Fradi kész kompromisszumot kötni Mohammed Abu Fani árát illetően, a középpályásért pedig új országból érdeklődnek.
Tovább az összes átigazoláshoz