Fotó: ETO

NB I: Nagy visszatérőt jelentett be az ETO - hivatalos a magyar játékos klubváltása

A DAC magyar középpályása, Vitális Milán ismét a győrieket segítheti majd. A játékost fél évre vették kölcsön a DAC-tól.
Budai László 2025. február 6., csütörtök 13:11
Fotó: ETO
A DAC magyar középpályása, Vitális Milán ismét a győrieket segítheti majd. A játékost fél évre vették kölcsön a DAC-tól.
Szerző: Budai László 2025. február 6., csütörtök 13:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az ETO FC Győr nagy visszatérőről tett bejelentést: ismét zöld-fehérbe öltözik Vitális Milán, aki fél évre kölcsönben érkezett a DAC-tól. A 23 éves játékos 2022 nyarán szerződött Dunaszerdahelyre, igaz, a 2022/23-as szezont kölcsönben még a győrieknél töltötte. A mostani idényben többnyire alapembere volt a DAC-nak, 16 mérkőzésen lépett pályára a szlovák élvonalban, ebből 12-szer kezdőként, két gólt szerzett és adott egy gólpasszt is.

A DAC nyáron arról számolt be, hogy Vitális iránt bár több klub is érdeklődött, a játékos inkább marad a csapatnál, és 2027-ig szerződést is hosszabbított. Vitális mostani váltása annyiban persze speciális, hogy Világi Oszkár személyében a két egyesületnek közös a tulajdonosa, így igen megszokott a játékosmozgás a klubok között.

A labdarúgó a győriek saját nevelésű futballistája, 2019 májusában, az NB II-ben játszotta első felnőtt bajnokiját, s az elkövetkezendő években összesen 101 találkozón lépett pályára a magyar másodosztályban, amelyeken 7 gólt szerzett. Most már pedig az élvonalban segítheti a csapatot.

Olvastad már?
Nikitscher átigazolása volt az egyik legdrágább a topligában - a Real, a Barca és az Atlético is kellett hozzá
A magyar válogatott középpályás átigazolása befért a La Liga TOP5 téli transzfere közé.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest /DVTK
Ambrose váltott
A korábbi Újpest- és Diósgyőr-játékos, Peter Ambrose a svájci másodosztályú Neuchâtel Xamaxhoz igazolt az Aberdeentől.
Légiósok
Ostrom Sallaiért?
A török sajtó szerint komoly európai klubok érdeklődnek a Galatasaray három meghatározó játékosa, köztük Sallai Roland iránt, és a következő napokban akár hivatalos ajánlat is érkezhet érte.
Légiósok
Balogh mehet Parmából
Balogh Botond távozhat Parmából, nem számolnak vele.
Tovább az összes átigazoláshoz