Jövő héten már Konferencia Liga-selejtezőt játszik az ETO (a San Marinó-i Tre Fiori vagy az örmény Pyunik ellen, az első meccset előbbi együttes nyerte 1-0-ra), de még javában alakulhat a csapat kerete. Erről Borbély Balázs vezetőedző beszélt az M4 Sportnak.
- Lesznek még változások, mindenképpen szükségünk van egy befejező csatárra és egy szélsőre. Meglátjuk, lesz-e kifelé mozgás, ha igen, akkor ott szintén lépni kell majd - mondta Borbély, akit arról is kérdeztek, mit tud Vitális Milán helyzetéről, aki tavasszal alapember volt kölcsönjátékosként, és a DAC labdarúgóját szívesen meg is tartanák az ETO-nál.
Inkább a sportigazgatót kellene megkérdezni, hogy áll Milán ügye, de értesüléseim szerint jól haladnak a tárgyalások, közelednek egymáshoz a felek, remélem, hogy meg fognak tudni majd állapodni.



