Fotó: MTI/Purger Tamás

NB I: Már leendő csapata meccsén tűnt fel a magyar kapus, akire nagy szükség lehet

A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó KTE-kapus már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is. 
Budai László 2025. július 12., szombat 18:42
Fotó: MTI/Purger Tamás
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó KTE-kapus már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is. 
Szerző: Budai László 2025. július 12., szombat 18:42

A Csakfoci információi szerint már leendő csapata, a Nyíregyháza meccsén tűnt fel a Kecskemét kapusa, Kersák Roland. A 27 éves játékos lehetséges klubváltásáról néhány napja az nb1.hu is beszámolt. Kersák így ismét együtt dolgozhat majd Szabó Istvánnal, akivel Kecskemétről ismerik egymást.

A Szparinak nagy szüksége van a kapusigazolásra: egyrészt Fejér Béla öt év után távozott és a Sepsihez szerződött, másrészt a hétközi felkészülési találkozón súlyos sérülést szenvedett Tóth Balázs, akinek - mint utóbb kiderült - elszakadt az elülső keresztszalagja, így műtét és hosszú kihagyás vár rá. A Nyíregyházának így két kapusa - a 26 éves Bese Balázs és a 18 éves Molnár Mátyás - maradt, ők ketten védtek a szombati, Vasas elleni edzőmeccsen.

Míg Kecskeméten már fel is készültek Kersák pótlására, a lila-fehérek ugyanis nemrégiben bejelentették az ETO-t elhagyó Ruisz Barnabás érkezését.

Olvastad már?
NB I: Sikerült túllicitálni a Slovant, 800 ezer euróért érkezik az Újpest-kiszemelt Magyarországra
A Hermannstadt elnöke megerősítette, hogy Tiago Goncalves 800 ezer euróért az NB I-be igazol. Csapatnevet nem mondott, de korábban a lila-fehérek érdeklődődtek a játékosért. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kisvárda
Megvan az új vezetőedző
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Révész Attila sportigazgatói pozíciója mellett vezetőedzője is lesz az NB I-ben szereplő Kisvárdának.
Szombathelyi Haladás
Két új igazolás
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be az NB III-ban szereplő Szombathelyi Haladás, hogy Tóth Máté és Frák Marcell is a csapathoz igazolt.
DVTK
Benczés visszatért
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy visszatért a csapathoz Benczés Miklós, ám új szerepkörben próbálja ki magát.
Tovább az összes átigazoláshoz