Fotó: mtkbudapest.hu/Rácz Ádám
A csakfoci.hu értesülései szerint minden bizonnyal távozik az MTK-tól Szépe János, aki NB II-es együttesek kívánságlistáján szerepel, de a játékos még NB I-es lehetőségben is bízik.
A csakfoci.hu információi szerint jó eséllyel távozik az MTK Budapesttől Szépe János, aki iránt több együttes is érdeklődik.
Honlapunk úgy értesült, hogy a 27 éves védőt a Pécsi MFC és az ETO FC Győr is is szívesen látná soraiban, de a játékos NB I-es lehetőségben bízik, ezért jelenleg még kivár.
Szépe másfél évvel ezelőtt igazolt Mezőkövesdről az MTK Budapesthez, amelynél előbb az NB I tavaszi idényében 12 találkozón, majd az előző másodosztályú idényben 36 bajnoki mérkőzésen lépett pályára.
Olvastad már?
NB I: Ismét az NB II-ből erősíthet az EKL-re készülő Kecskemét
A csakfoci.hu információi szerint az ETO FC Győr 23 éves középpályása a lila-fehéreknél folytathatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.