Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
A Tóth Barna mezéért befolyó összegből a Veresegyházi Kéz a Kézben Óvoda Ligetek tagóvodáját támogatják.
Jótékonysági árverésre bocsátják a Paksi FC csatárának, Tóth Barnának a mezét, a befolyó összegből pedig a Veresegyházi Kéz a Kézben Óvoda Ligetek tagóvodáját támogatják. A paksi támadónak a 2024. december 3-án, az MTK elleni bajnokin viselt dresszéhez lehet a nemes célt segítve hozzájutni, az összecsapáson Tóth gólt is szerzett.
A mezt az NB I-es csapat 16 labdarúgója, köztük a klubikon Böde Dániel is aláírta. Licitálni kizárólag az erre a célra létrehozott nyilvános Facebook-csoportban, ide kattintva lehet.
Erre a mezre lehet licitálni
Neked ajánljuk
Átigazolások

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.

Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.

NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.