Fotó: dvsc.hu
Honlapunk úgy tudja, hogy az Angyalföldről távozó Bobál Gergely iránt több klub is érdeklődik, egyelőre azonban nem dőlt el a sorsa.
A Vasas hétfőn jelentette be, hogy közös megegyezéssel felbontotta Bobál Gergely szerződését.
A 27 éves támadó a tavaszi szezont Mezőkövesden töltötte kölcsönben, de információink szerint arra kicsi az esély, hogy ott folytassa pályafutását. Három másik NB I-es klub viszont érdeklődik iránta.
Bobál a ZTE-ben töltötte a legeredményesebb éveit, két időszak alatt 79 mérkőzésen 36 gólt szerzett és emellett kiosztott 16 gólpasszt is. A 2019/20-as szezonban 10 gólig jutott az NB I-ben és csak három találattal maradt le a gólkirályi címről.
Ezt követően igazolt a portugál Nacionalhoz, majd 2021-ben lett a Vasas futballistája.
Olvastad már?

Megerősítve: NB II-es csapatnál lett vezetőedző a korábbi Fradi-közönségkedvenc - hivatalos
Beigazolódott a csakfoci.hu korábbi híre: Aleksandar Jovic lett a Haladás új vezetőedzője.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.