Fotó: facebook.com/hnkvu1991official
Hazatért a Kazincbarcikáról gyorsan távozó horvát védő.
Június végén jelentette be az újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott védőt, Dominik Mulacot. A 26 éves játékos nem futott be nagy karriert az NB I-ben, egyetlen percet sem kapott az előző fordulókban, most pedig hivatalossá vált, hogy valamivel több mint két hónapot követően távozott is a borsodi együttestől.
A légiós szerződését felbontották, a horvát élvonal utolsó helyén álló HNK Vukovar pedig már be is jelentette Mulac szerződtetését.
A 26 éves játékos hazájában eddig az NK Opatija és az NK Orijent együtteseiben szerepelt, míg utánpótláskorában a Rijekában is játszott.
Olvastad már?
NB I: Aggódnak az ETO-szurkolók, az egyik legfontosabb láncszem távozása a téma - így áll az ügy
Felmerült, hogy Daniel Stefulj Győrből Dunaszerdahelyre kerülhet, honlapunk azonban másképp értesült.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.