Fotó: ujpestfc.hu

NB I-es őszi álomcsapat: Megépült a Fradi-Újpest fal a védelem közepén - eredmény

Ibrahim Cissé és Fiola Attila is magabiztos fölénnyel került be az ősz legjobbjai közé.
Nyikes Zoltán 2024. december 20., péntek 18:40
Fotó: ujpestfc.hu
Ibrahim Cissé és Fiola Attila is magabiztos fölénnyel került be az ősz legjobbjai közé.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. december 20., péntek 18:40

A Csakfoci Facebook-oldalán a csütörtöki nap folyamán két poszton kerestük az NB I őszi szezonjának legjobbjait, hogy a végén összeállhasson az álomcsapat. Ezúttal a bal és a jobb oldali középső védőkre lehetett szavazni, a szurkolók csapata pedig egy Fradi- és egy Újpest-játékossal bővült.

A jobb oldali belső védők versenyét toronymagasan nyerte meg a zöld-fehérek légiósa, Ibrahim Cissé, aki hatszor több szavazatot kapott, mint a mögötte második helyen végző Marco Lund (DVTK). A bal oldali belső védőknél már valamivel szorosabb volt a csata, de itt is magabiztosan nyert az újpestiek magyar válogatott játékosa, Fiola Attila, aki a fradista Stefan Gartenmannt előzte meg.

Ezt megelőzően a jobbhátvédeknél és a kapusoknál hirdethettünk eredményt, mindkét poszton újpesti játékos volt a befutó, előbbi kategóriában Bese Barnabás, utóbbiban pedig Riccardo Piscitelli.

Az új szavazás itt érhető el!

Olvastad már?
Az NB I első női partjelzője 75 ezer néző előtt is lengetett már: "Volt, hogy meccs után megkerestek játékosok, szerettek volna ismerkedni velem" – interjú
A hazai professzionális játékvezetés bevezetése óta Vad Anita az első nő, aki asszisztensként férfi NB I-es mérkőzésen közreműködött. Nem véletlen a névazonosság, hiszen édesapja és bátyja is nemzetközi szintig vitte. Most kiderül, hogy egy 16 éves lány miért akart játékvezető lenni, milyen furcsaságokkal találkozott pályája kezdetén, hogy kezelte a „csajozós” játékosokat és mennyi munka kellett ahhoz, hogy valóra váljanak az álmai.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz