Fotó: ztefc.hu
Hivatalossá vált több MTK-játékos távozása is, egyikük Zalaegerszegre igazolt.
Várkonyi Bence esetében a ZTE FC érvényesítette az opciót játékjogának megvásárlására, ugyanakkor az MTK kiemelte: fontos információ, hogy a budapesti kék-fehéreknek előre meghatározott feltételek mellett lehetőségük van visszavásárolni a védőt a jövőben.
A ZTE bejelentése szerint a 22 éves belső védő 2+1 éves szerződést kötött a Zetével.
Az MTK-nál közben döntés született arról is, hogy Spalek Nikolas közös megegyezéssel távozik a Hungária körútról. Ennin Richlordtól már korábban elköszönt az MTK, míg Vadnai Dánielnek az idény végével lejárt a szerződése - írja az mtkbudapest.hu.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.