A kép illusztráció!
Mégsem lépett pályára vasárnap a DVSC Törökországban.
A román Ploiesti 1-0-s legyőzése, a lengyel Cracovia elleni 3-3, illetve a dél-afrikai TS Galaxy elleni 3-2-es siker után negyedik felkészülési mérkőzését vasárnap játszotta volna a DVSC a törökországi edzőtáborban, azonban az esős időjárás miatt a szlovén Olimpija Ljubljana elleni találkozót hétfőre halasztották - írja a dvsc.hu.
Olvastad már?
Fradi: Lisztes duplázott, Stankovic meg átadta a helyét a furcsa edzőmeccsen
4-2-re győzte le a Ferencváros a Ferencvárost a zöldek vasárnapi, "házi" edzőmeccsén, Spanyolországban.
Elolvasom
Átigazolások
Csíkszereda
Tényleg Szabó lesz az edző
A csakfoci.hu korábbi hírét megerősítve jelentette be Szondy Zoltán, a román élvonalbeli FK Csíkszereda elnöke, hogy Szabó István lesz az új vezetőedző.
Kisvárda
Supka az új edző
A Kisvárda bejelentette, hogy a klubnál eddig akadémiaigazgatóként dolgozó Supka Attila veszi át az NB I-es csapat irányítását.
Kisvárda-KBSC
Kooperáció
A Kisvárda a Kazincbarcikával kooperációs megállapodást köt, így az NB III-as bajnokságot megnyerő Kisvárda II-ből heten az NB II-be kiesett csapathoz kerülnek - árulta el Révész Attila. (NSO)