Fotó: vesti.kz
Kazahsztánból érkezik a Lokihoz Victor Braga, akinél ha minden rendben lesz az orvosi vizsgálatokon, aláírja új szerződését a magyar csapatnál.
Az "Ordabasy_news" Instagram-oldal információi szerint eldőlt, hogy nem hosszabbítja meg a kazah élvonalbeli Ordabaszinál lejárt szerződését a brazil középpályás, Victor Braga, akivel kapcsolatban azt is írják, hogy a DVSC-nél folytatja pályafutását.
A Csakfoci úgy értesült, a 23 éves játékossal valóban megegyezett már az NB I-es klub, Victor Braga hamarosan orvosi vizsgálatokra érkezik, és ha ott mindent rendben találnak, akkor aláírja szerződését.
Victor Braga hazájában megfordult az Avenida, a Santa Cruz-RS, a Santos "B", valamint a Londrina-PR együtteseinél is. 2022-ben igazolt a kazah Ordabaszihoz, amellyel 2022-ben kupagyőzelmet ünnepelhetett, majd kölcsönben a szintén kazah Maktaral és Zsetiszu játékosa is volt.
Olvastad már?

DAC: Elképesztő rekord, 15 évesen írt történelmet a KL-ben a magyar játékos
Bősze Levente minden idők legfiatalabb játékosaként lépett pályára a DAC-ban.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.

Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.