Fotó: eto.hu
Anton a következő szezonra is marad Győrben.
Egyéves hosszabbítást írt alá az ETO FC Győrrel a középpálya egyik alapembere, Paul-Viorel Anton, akinek így a jelenlegi megállapodása már 2026 nyaráig érvényes - jelentette be a klubhonlap.
A besztercei születésű, 12-szeres román válogatott labdarúgó 2023 júliusában az UTA Aradtól érkezett az ETO-hoz, azóta 29 NB II-es, 17 NB I-es összecsapáson, valamint 4 Magyar Kupa-mérkőzésen jutott szóhoz, melyeken 2 gól és 3 gólpassz fűződik a nevéhez.
− Anton mind játékminőség, mind pedig vezetői képességek szempontjából fontos láncszeme a csapatnak, így nem okozott túl nagy fejtörést, hogy lehívjuk-e a hosszabbítási opciót. A csapat további fejlesztésében komoly szerepet szánunk neki – méltatta a játékost Steven Vanharen sportigazgató.
Olvastad már?
Újabb NB II-es csapat vállalná a feljutást és már választott is stadiont albérletnek
A Kozármisleny tulajdonos-ügyvezetője, Feleki Attila a Csakfocinak megerősítette, hogy ők is beadták az NB I-es licenckérelmet. Az is kiderült, hol rendeznék a hazai bajnokijaikat.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.