Fotó: ZTE
A zalaiak megszerezték Csontos Dominikot, aki ebben a szezonban négyszer is kezdőként lépett pályára a győrieknél.
A ZTE hivatalos honlapján jelentette be, hogy csatlakozik a csapathoz Csontos Dominik, aki az ETO FC Győr csapatától érkezik. Csontos Dominik 2002. november 8-án született Székesfehérváron, ifjúsági pályafutását a Főnix Gold FC-nél kezdte meg, majd a Videoton és a Ferencváros akadémiáján folytatta tovább.
Felnőtt karrierjét Soroksáron építette, ahol többször is szerepelt kölcsönben a Fradi játékosaként. Később az ETO FC Győr keretének tagja lett, ahol két teljes szezonon át nyújtott meghatározó teljesítményt, tavaly a győriekkel feljutott az élvonalba, ahol ebben a szezonban négy meccsen is kezdőként szerepelt.
Olvastad már?
Vidi: Megszűnt csapattól igazoltak fiatal támadót - hivatalos
Daniel Kiwinda személyében 20 esztendős ukrán támadóval bővült a Fehérvár FC kerete.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.