NB I: A Partizan elől szerzi meg a Győr a válogatott támadót - sajtóhír

Az egyszeres tunéziai válogatott Wajdi Sahlit ma (kedden) már meg is érkezett Győrbe - állítja a Hungarian Football Xtra X-oldal.
Budai László 2024. augusztus 13., kedd 16:55
Az egyszeres tunéziai válogatott Wajdi Sahlit ma (kedden) már meg is érkezett Győrbe - állítja a Hungarian Football Xtra X-oldal.
Szerző: Budai László 2024. augusztus 13., kedd 16:55

Az NB I-es bajnokságot három vereséggel kezdő ETO megegyezett a Radnicki 1923 együttesével Wajdi Sahli átigazolásáról - számolt be a hírről a Hungarian Football Xtra X-oldal. Úgy tudják, a 27 éves játékos már meg is érkezett Győrbe, hogy véglegesítsék a szerződését, és hogy szerdán teljesítse az orvosi teszteket.

Arról is írnak, hogy a Partizan Belgrád is szerződtette volna az egyszeres tunéziai válogatott labdarúgót, ám a futballista ügynöksége szerint a szintén a szerb élvonalban szereplő Radnicki nem akarta a belgrádiaknak eladni őt. Emellett a hírek szerint a Debrecen is érdeklődött Sahli iránt, ám úgy tűnik, végül az ETO lesz a befutó.

Sahli az előző szezonban 29 szerb bajnokin 8 gólig és 6 gólpasszig jutott együttesében. Korábban játszott Montenegróban, Görögországban, Kazahsztánban és hazájában, Tunéziában is.

Olvastad már?
A DVSC közelebb jött a Fradihoz és az MTK-hoz, a Vidi már majdnem az alsóházban – megmondjuk a “tutit” az eddigi igazolásokról
Átigazolási erősorrend az NB I-ben, avagy így igazoltak a csapatok - tabellával.
Elolvasom
Átigazolások
U21-es válogatott
Edzőpáros Szélesi helyén?
Úgy tudjuk, hogy akár rendhagyó edzőpáros is válthatja az Újpestre igazolt Szélesi Zoltánt az U21-es válogatott élén.
Ferencváros
Athénból igazolnak?
A horvát-osztrák középpályás, Robert Ljubicic lehet a Ferencváros egyik kiszemeltje.
Légiósok
Sallai újabb angol kérője
A török sajtó szerint továbbra is élénk az angol érdeklődés a Galatasaray magyar válogatott játékosa, Sallai Roland iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz