Fotó: paksifc.hu
Kedden 19 órától pótolják az NB I 5. fordulójából elhalasztott MTK - Paks bajnokit.
- Fontos mérkőzés előtt állunk, akárcsak az MTK, hiszen ők sem tudtak nyerni négy forduló óta - kezdte Vécsei Bálint a paksifc.hu-nak. - Egy héten belül kétszer játszunk egymás ellen, ami nem egy megszokott dolog, de mindenképpen jól szeretnénk kezdeni, és újra a győzelem útjára lépni. Kevesebb gólt kell kapnunk, elöl a találataink mennyisége mindig megvan, hátul kell minél tisztábban játszanunk, de biztos vagyok benne, ez most már meglesz - fogalmazott a válogatott középpályás.
A paksi védelem valóban nem szerepel túl jól az utóbbi hetekben, az utolsó négy meccsen ugyanis tíz gólt kapott a csapat.
Érdekesség, hogy a két gárda a keddi után szombaton is összecsapa, akkor a bajnokság 16. fordulójában fogadja a Paks az MTK-t.
Átigazolások
Légiósok
Dárdait eladhatják
A Bild szerint a Herthának el kell adnia legértékesebb játékosait. Így Dárdai Márton is távozhat, akiért 3 millió eurót remélhetnek. Korábban az Augsburg érdeklődött iránta.
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)