Fotó: dvtk.eu

NB I: A magyar válogatott védő nélkül utazott edzőtáborba a Diósgyőr

Két héten keresztül Dél-Spanyolországban készül a DVTK a bajnokság tavaszi folytatására, ahol az edzések mellett öt felkészülési mérkőzés is vár a csapatra.
Csakfoci.hu 2025. január 12., vasárnap 13:02
Fotó: dvtk.eu
Két héten keresztül Dél-Spanyolországban készül a DVTK a bajnokság tavaszi folytatására, ahol az edzések mellett öt felkészülési mérkőzés is vár a csapatra.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 12., vasárnap 13:02

Vasárnap reggel Budapest és Malaga érintésével elindultak a diósgyőri labdarúgók a téli edzőtáborba - írja a dvtk.eu. A harminc fős keretből Gera Dániel, Holdampf Gergő és Varga Zétény egészségügyi okokból nem tudott a társakkal tartani, ők később csatlakoznak.

A program szerint hétfő délelőtt konditeremben kezdődik a munka, délután hat órától pedig az osztrák Bundesliga 4. helyezettje, a Wolfsberger AC ellen lép pályára felkészülési mérkőzésen Vladimir Radenković csapata. A helyszín a Marbella Football Center.

Az ellenfelek között lesz még a gibraltári FCB Magpies, a lengyel Raków Częstochowa és a svéd Hammarby is. Az ötödik ellenfél kilétére később kerül sor.

Olvastad már?
NB I: 1 millió eurós osztrák védőt igazolhat a Diósgyőr - sajtóhír
A DVTK szurkolói oldala számolt be róla, hogy komoly igazolásra készülnek a miskolciak.
Elolvasom

 

Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz