Fotó: paksifc.hu

NB I: A gólkirály lett az év játékosa, ifj. Lisztest és Szabó Istvánt is díjazta az MLSZ - ők az elmúlt idény legjobbjai

Immár tizenkettedik alkalommal rendezték meg a Magyar Labdarúgó Szövetség RangAdó díjátadó gáláját, amelyen először még a 2011–2012-es bajnoki idény után díjazták a magyar futball legkiválóbb szereplőit. Az M4 Sport stúdiójában rendezett 2023-as gálán az OTP Bank Liga 2022–2023-eas idényének legjobbjait díjazták.
Nyikes Zoltán 2023. május 30., kedd 22:33
Fotó: paksifc.hu
Immár tizenkettedik alkalommal rendezték meg a Magyar Labdarúgó Szövetség RangAdó díjátadó gáláját, amelyen először még a 2011–2012-es bajnoki idény után díjazták a magyar futball legkiválóbb szereplőit. Az M4 Sport stúdiójában rendezett 2023-as gálán az OTP Bank Liga 2022–2023-eas idényének legjobbjait díjazták.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. május 30., kedd 22:33

Varga Barnabás, a Paksi FC csatára és az élvonalbeli bajnokság friss gólkirálya lett a szezon legjobb játékosa a RangAdó Gálán, amelyen a labdarúgó OTP Bank Liga vasárnap zárult idényének legjobbjait díjazták. Az M4 Sporton rendezett keddi gálán a duplázó - és már a magyar válogatott Európa-bajnoki selejtezőire készülő - 28 éves támadó mellett díjazták a legjobb vezetőedzőt is, mégpedig az újoncként bajnoki ezüstérmes Kecskemétet irányító Szabó Istvánt, aki Marco Rossi szövetségi kapitánytól vette át az elismerést.

A szezon felfedezettje Lisztes Krisztián, a Ferencváros játékosa, a legjobb játékvezető pedig Berke Balázs lett. A bajnokság legsportszerűbb csapatának járó elismerést a Kisvárda kapta. A legszebb gólt Batik Bence, a Puskás Akadémia játékosa szerezte októberben a Budapest Honvéd ellen.

Az évad felfedezettjéről, legjobb edzőjéről és játékosáról mind a 12 élvonalbeli együttes csapatkapitánya, vezetőedzője, illetve legidősebb és legfiatalabb játékosa szavazott. A legszebb gólról közönségszavazás döntött az m4sport.hu portálon. (MTI)

A díjazottak

a legjobb játékos: Varga Barnabás (Paksi FC)
az NB I felfedezettje: Lisztes Krisztián (Ferencváros)
a legjobb edző: Szabó István (Kecskeméti TE)
gólkirály: Varga Barnabás (Paksi FC, 26 gól)
a legszebb gól: Batik Bence (Puskás Akadémia, a Budapest Honvéd ellen)
a legjobb játékvezető: Berke Balázs
a legsportszerűbb csapat: Kisvárda Master Good

Olvastad már?
Benzema döntött a brutális szaúdi ajánlatról, ugyanazt a játékost nézte ki a Liverpool és a Barcelona - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC
Srdjan Blagojevic
Külföldön azt írják, hogy Srdjan Blagojevic vezetőtedző az orosz élvonalbeli FC Szocsi egyik jelöltje.
Légiósok
Gazdag Dániel
A Philadelphia is bejelentette jövő évi keretét, Gazdag Dániel természetesen a garantált szerződéssel rendelkező játékosok között van 2024-re is.
A PL-be igazolhat?
Gulácsi Péter
A Mirror a magyar válogatott Gulácsi Pétert is a nagy erőkkel kapust kereső Newcastle United figyelmébe ajánlotta.
Tovább az összes átigazoláshoz