Fotó: pfla.hu
Új szerződést kapott Felcsúton az NB I egyetlen angol légiósa, Brandon Ormonde-Ottewill.
2022 szeptemberében érkezett a Puskás Akadémia csapatához Brandon Ormonde-Ottewill, és az angol védő első szezonjában 25 tétmeccsen lépett pályára a klub színeiben, majd a 2023/2024-es idényben harminckét mérkőzésen szerepelt, és megszerezte első gólját is Puskás-mezben.
A 28 éves balhátvéd idén már 9 találkozón kapott lehetőséget, és a jövőben is a felcsútiak segítségére lehet, a kölcsönös bizalom jeléül ugyanis 2027 nyaráig meghosszabbította a szerződését a Puskás Akadémiával a bekk - számolt be a pfla.hu.

Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.