Nagy Ádám komoly pechje: Csak 32 percig játszhatott a győztes bajnokin

A Nagy Ádámot a soraiban tudó Spezia 4-0-ra nyert a Carrarese otthonában, az olasz Serie B 22. fordulójában. A magyar válogatott középpályás számára idő előtt véget ért a vasárnapi bajnoki.
Csakfoci.hu 2025. január 19., vasárnap 20:22
A Nagy Ádámot a soraiban tudó Spezia 4-0-ra nyert a Carrarese otthonában, az olasz Serie B 22. fordulójában. A magyar válogatott középpályás számára idő előtt véget ért a vasárnapi bajnoki.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 19., vasárnap 20:22

Nagy Ádámot sérülés miatt le kellett cserélni a vasárnapi Carrarese-Spezia mérkőzés 33. percében, csapata 1-0-s vezetésénél.

A 88-szoros magyar válogatott középpályásnak a bokája fordult ki, amikor egy felugrást követően rosszul fogott talajt. Egyelőre nem tudni, mennyire súlyos Nagy sérülése, a következő napok vizsgálatai után lehet majd biztosabbat mondani.

A Spezia 4-0-ra nyert idegenben és hárommeccses nyeretlenségi sorozatát lezárva a harmadik helyen áll a Serie B-ben.

Olvastad már?
Légiósok: Schäferrel és Negóval is rémálom-sorozat szakadt meg, Balogh nélkül ikszelt a Parma - videók
Három magyar válogatott csapata is veretlen maradt vasárnap délután az európai topligákban.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Tovább az összes átigazoláshoz