Fotó: MTI/Illyés Tibor

MLSZ: Szalai Ádámot még az éjjel kiengedték a kórházból

Az MLSZ tájékoztatása szerint Szalai Ádám vasárnap hazautazik Magyarországra a csapattal.
Póczik Dávid 2024. november 17., vasárnap 10:45
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Az MLSZ tájékoztatása szerint Szalai Ádám vasárnap hazautazik Magyarországra a csapattal.
Szerző: Póczik Dávid 2024. november 17., vasárnap 10:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ tájékoztatása szerint Szalai Ádámot kiengedték a kórházból az éjjel, a csapattal aludt a hotelben és vasárnap a válogatottal együtt utazik haza Magyarországra - írta az M4 Sport.

Mint ismert, Szalait, a magyar válogatott jelenlegi pályaedzőjét a Hollandia elleni idegenbeli NL-mérkőzésen kellett ellátni, a találkozót félbe is szakították. Ezután az állapotát stabilizálták és kórházba szállították.

Olvastad már?
Új információ derült ki Szalai rosszullétéről: Nem kellett újraéleszteni a válogatott pályaedzőjét
Szalainak nem volt szívrohama, szívleállása, de nehéz légzés miatt úgy pumpálták a mellkasát, mint amikor szívmasszázst alkalmaznak.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Ajánlat Matkóért?
Szlovén sajtóhírek szerint Aljosa Matko korábbi csapata, a Celje hivatalos kölcsönajánlatot küldött az Újpestnek a támadóért.
ETO
Navas helyzete
Keylor Navast (Pumas) az ETO mellett az Inter Miami, San Diego FC (MLS) kettős, valamint a brazil Santos is hívja. Mindhárom klub nagyságrendileg több fizetést tud kínálni. (Nación Fútbol)
ETO/Csíkszereda
Fiatal varázsló jöhet
A Csíkszereda 19 éves középpályásának, Bödő Efraimnak a szerződtetéséről folytat előrehaladott tárgyalásokat a győri klub.
Tovább az összes átigazoláshoz