Fotó: facebook.com/kecskemetite

MLSZ: 8 percet töltött a pályán a Kecskemét játékosa, 3 meccses eltiltás lett a vége; a padon ülve villant a piros az egyik legrutinosabb NB II-es futballistának - videó

Az NB I-ben és az NB II-ben is határozatokat hozott az MLSZ Fegyelmi Bizottsága.
Póczik Dávid 2024. március 20., szerda 12:49
Szerző: Póczik Dávid 2024. március 20., szerda 12:49

Az mlsz.hu híre szerint Fegyelmi Bizottsága (FEB) március 19-i ülésén az alábbi határozatokat hozta: Májer Milán (Kecskemét) 3 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltásban részesült. A KTE futballistája a Fehérvártól elszenvedett vereség lefújását követően kapott piros lapot, miután - feltehetően - odaszólt a mérkőzést vezető Vad II Istvánnak. Májer egyébként mindössze nyolc percet töltött a pályán a szombati bajnokin.

A másodosztályban Simon Ádám (Szeged 2011) 2, Rácz Barnabás (Haladás) 1 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Simont a kispadról állították ki az NB II-ben, a rutinos játékosnak az 51. percben mutatta fel a piros lapot Kovács Imre játékvezető.

Rácz pedig a Haladás-ETO (1-3) bajnokin jutott a kiállítás sorsára, amikor a kapu előterében kézzel akadályozott meg egy kapuba tartó labdát.

Rácz kiállítása:

Interjú az Újpestbe berobbant játékossal, aki összeverekedett Kerkezzel: "Nincs olyan terület, ahol kirívóan gyenge lennék"
A lila-fehérek fiatal játékosa, Radosevic Ognjen a magyar nyelvről és állampolgárságról, Nebojsa Vignjevicről, Kerkez Milosról, valamint eddigi pályafutásáról is beszélt a Csakfocinak adott interjújában.
Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.