Fotó: fvsk.hu

Mészöly Géza is élőben látta a hétvége talán legnagyobb magyar gólját - videó

A Váci úti Vízművek-pályán hatalmas gólt rúgott Dr. Niedermüller Ákos.
Csakfoci.hu 2024. március 25., hétfő 17:09
Fotó: fvsk.hu
A Váci úti Vízművek-pályán hatalmas gólt rúgott Dr. Niedermüller Ákos.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. március 25., hétfő 17:09

A Vízművek szombaton a szintén középmezőnyben, de előtte álló 43. sz. Építők SK csapatát fogadta a Váci úti sporttelepen, a Budapest-bajnokság I. osztályában.

Ezúttal is több, mint 100 néző látogatott ki a mérkőzésre, többek között megtekintette az összecsapást a Vízművek korábbi trénere, a már az Újpest együttesét irányító Mészöly Géza, és Lengyel Patrik is, aki már az NB I-es csapatnál segíti Mészöly munkáját.


Fotó: fvsk.hu

Így ők is élőben láthattak egy igazán látványos találatot: a 70. percben, 1-0-s hazai vezetésnél Dr. Niedermüller Ákos hatalmas gólt ragasztott 23 méterről az Építők kapujának bal felső sarkába. Végül a Hevesi Tamás által irányított IV. kerületi gárda - amelynek az egykori FIFA-játékvezető, Szabó Zsolt az ügyvezető elnöke - 2-1-re győzte le fővárosi riválisát.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz