A megye I-es játékos őrült bevonulásánál nincs zseniálisabb – videó

Az Eger játékosa tökéletesítette a meccsre való megérkezést.
Budai László 2017. november 7., kedd 13:49
Az Eger játékosa tökéletesítette a meccsre való megérkezést.
Szerző: Budai László 2017. november 7., kedd 13:49

Busai Barna, az Eger SE focistája, ha Felsőtárkányban jár, nem tud ellenállni a kísértésnek, lecsúszik a korláton. Az Eger Hírek érdeklődésére elárulta: pár évet focizott Tárkányban, és egy edzés alkalmával jött az ötlet, mi lenne, ha lecsúszna a korláton.

Aki ismer, tudja, hogy szeretek viccelődni meg poénkodni. Amikor először sikerült, utána már szinte kihagyhatatlan volt edzések és meccsek előtt is. Így most, mikor már az Eger színeiben visszatértem régi klubomhoz, gondoltam, ezen már nem változtatok

– mondta Busai.

Íme, a mutatvány

Átigazolások
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik majd a lila-fehérekhez. Részletek itt!
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.
MTK
Szűcs Patrik
Megállapodás született arról, hogy Szűcs Patrik a tavaszi idényben kölcsönben a szlovák élvonalban szereplő KFC Komárno együttesét erősíti - írta az mtkbudapest.hu.
Tovább az összes átigazoláshoz