Megvan az NB I legötletesebb mezbemutatója: Egy népszerű regény szereplőinek bőrébe bújtak az MTK játékosai - videó

Bobál Dávidék lettek a Grund hősei.
Nyikes Zoltán 2024. július 20., szombat 10:20
Bobál Dávidék lettek a Grund hősei.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 20., szombat 10:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Különleges mezbemutató videót tett közzé az MTK Budapest, amely játékosai a VIII. kerületi Füvészkertnél gyűltek össze, ami a Pál utcai fiúk, Molnár Ferenc ifjúsági regényének egyik ikonikus helyszíne. A felvétel elején a játékosok korabeli ruhadarabjai nagyon jól visszaadják a regény hangulatát, amit még inkább csak fokoz, amikor felidézik az „Einstand” jelenetet.

Boka szerepében Bobál Dávid látható, míg Csónakost Kocsis Gergő, Cselét Csenterics Adrián, Kolnayt pedig Kovács Patrik játssza el, de ami a szurkolók számára talán a legfontosabb, kiderül, hogy milyen mezekben fog pályára lépni az MTK a jövő héten rajtoló NB I-es idényben.

Olvastad már?
Mészöly az Újpest bennmaradásáról: "Aki a futballban él, tudja, hogy 7–0-s bundameccs nincs" - korábban jelölt volt a válogatott élére is
Mészöly Géza az M4 Sportnak adott interjújában az Újpestre, játékoskarrierjére és a magyar válogatott hívására is kitért.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz