A csakfoci.hu információi szerint eldőlt, hogy Csertői Aurél lesz az NB II-ben kínkeserves szezont futó Honvéd vezetőedzője.
Miután több jelölt is nemet mondott az anyagiak miatt, Csertői Aurél lett a befutó a vezetőedzőt kereső Budapest Honvédnál.
Átigazolások
Al-Ahly
Szabics megérkezett
A klub által közzétett fotó tanúsága szerint Szabics Imre megérkezett Kairóba, és a csütörtök délutáni edzésen már ő is a stáb tagjaként dolgozhatott.
NB III
Kondás kispadot kapott
Edzőt váltott az NB III Észak-keleti csoportjában szereplő Termálfürdő FC Tiszaújváros: Huszák Gézát Kondás Elemér, kétszeres bajnok és kupagyőztes szakember váltja a kispadon.
ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)