Megvan a Fehérvárról távozó válogatott védő új csapata - hivatalos

Hazatért a háború sújtotta Ukrajnába a Vidinél nem sokat foglalkoztatott játékos.
Csakfoci.hu 2023. június 26., hétfő 14:33
Hazatért a háború sújtotta Ukrajnába a Vidinél nem sokat foglalkoztatott játékos.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 26., hétfő 14:33

A Fehérvár tíz napja bontott szerződést bontott az ukrán válogatott védővel, Artem Sabanovval. És amint az hétfőn kiderült, a 31 éves játékos hazatért és az ukrán élvonalba frissen feljutott FK Polisszja Zsitomir játékosa lett.

Sabanov mindössze 16 NB I-es meccsen lépett pályára azután, hogy 2022 januárjában leigazolta a Vidi, idén januárban pedig az NB III-as kerethez "száműzték".

Átigazolások
Mezőkövesd
Tinicsatárt igazoltak
Új tehetség a csapatban: a 17 éves Angyal Péter Mezőkövesden folytatja. A támadó az őszi idényt az NB III-as Putnok FC színeiben töltötte, ahol 16 bajnokin hatszor volt eredményes.
KBSC
Újabb távozó
Elhagyta a csapatot Szujó Attila, aki 2024 nyarán érkezett Kazincbarcikára, tagja volt a történelmi feljutást kiharcoló csapatnak. Az NB II-ben hatszor, az NB I-ben kétszer lépett pályára.
Tatabánya
Prosser is aláírt
Hivatalossá vált, hogy a KBSC-t elhagyó Prosser Dániel az NB III-as Tatabányában folytatja. Szintén új igazolás a klubnál a visszatérő Szalánszki Gergő (legutóbb 1. FC Passau).
Tovább az összes átigazoláshoz