Fotó: eto.hu

Megvan a DVSC-től távozó Megyeri új NB I-es csapata - hivatalos

Egyszeres magyar válogatott kapust szerződtetett a Győr.
Nyikes Zoltán 2025. június 20., péntek 13:33
Fotó: eto.hu
Egyszeres magyar válogatott kapust szerződtetett a Győr.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. június 20., péntek 13:33

Az ETO FC Győr a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Debreceni VSC-től távozó Megyeri Balázst, aki a bemutató videóban "ETO" ízű fagyit kér az egyik fagylaltozóban.

– Az első pillanattól nagyon jó közeg fogadott. A karrierem szempontjából fontos volt, hogy olyan csapatban teljesíthessek napról-napra, ahol komoly célok vannak. A klub felfelé ível, profi körülmények fogadtak. Folytatni szeretnénk azt az utat, amin tavaly már elindult az ETO. Motiváltan vágok neki a felkészülésnek és az új szezonnak – nyilatkozta az ETO hivatalos oldalán Megyeri.

A győriek az előző szezon elején sokáig kapusproblémákkal szenvedtek, Ruisz Barnabás, Gyurákovics Erik és Samuel Petrás is védte a kaput, végül utóbbi játékos teljesítménye javult fel és ragadt meg a kezdőcsapatban a tavaszi szezonra.

Megyeri hétfőn jelentette be, hogy klubot vált, a 35 éves kapus az Instagramon búcsúzott el három év után a debreceni szurkolóktól. A DVSC-ben 66 mérkőzésen szerepelt, a 2022-2023-as szezonban bronzérmet nyert a csapattal. Az egyszeres magyar válogatott hálóőrnek az ETO a harmadik csapata Magyarországon a Fradi és a Loki után.

Olvastad már?
Újabb nagy veszteség érheti a ZTE-t - NB I-en belül válthat az alapember
Honlapunk úgy értesült, Sankovic után Szendrei is távozhat a zalaiaktól.
Elolvasom

 

Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.
Tovább az összes átigazoláshoz