Fotó: 1885 Pictures

Megszólalt a derbin a pályáról a fradistáknak mutogató Újpest-szurkoló: "Senkit nem bíztatok arra, hogy ugyanezt megcsinálja"

A drukker sok gratulációt is kapott, de elnézést kért tettéért.
Csakfoci.hu 2026. május 5., kedd 18:18
Fotó: 1885 Pictures
A drukker sok gratulációt is kapott, de elnézést kért tettéért.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. május 5., kedd 18:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, a 77. percben egy időre félbeszakadt a vasárnapi Újpest-Ferencváros bajnoki rangadó, miután egy csoportnyi újpesti szurkoló megközelítette a vendégtábort, de volt olyan hazai drukker is, aki a lelátói balhét kihasználva a pályára rohanva mutogatott a vendégtábornak.

A pályára berohanó szurkoló, Orosz R. megkereste az 1885 Pictures nevű szurkolói oldalt. A gyepszőnyegről gyorsan levezetett drukker írását változtatás nélkül közöljük az alábbiakban:

"Nem tudom, hol is kezdjem a történetet. Amikor elindultam tegnap délután a derbire, nem számítottam arra, hogy másnap velem lesz tele az internet. Őszintén szólva, nem is szeretek a figyelem középpontjában lenni.

Rengeteg üzenetet kapok újpestiektől, akik gratulálnak nekem és büszkék rám. Nagyon jól esik, hogy mellettem vagytok, és nagyon jóleső szavakat kapok, de senkit nem bíztatok erre vagy ehhez hasonlóra. Megértek minden negatív véleményt is. Szeretnék elnézést kérni minden újpestitől, aki rossz szemmel tekintett a történtekre, illetve bocsánatot kérek minden helyszínen lévő ferencvárosi nőtől és gyerektől, az Újpesti Futball Clubtól, és az anyukámtól.

Remélem, minél előbb visszatérhetek a Szusza Ferenc Stadionba, mert a meccsre járás, a lelátó és ez a csapat jelent számomra mindent. Hajrá lilák!" - írta.

A szurkolót és egyik, ugyancsak pályára rohanó társát a IV. Kerületi Rendőrkapitányságra állította elő és rendbontás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatta ki.

Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Bár gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt, Habib Maigával szerződést hosszabbítottak a zöld-fehérek.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz