Derbi: Tizennégy ember sorsáról máris döntött a rendőrség - közlemény

Két embert előállítottak, hatot megbüntettek, négyet feljelentettek.
Csakfoci.hu 2026. május 4., hétfő 14:51
Két embert előállítottak, hatot megbüntettek, négyet feljelentettek.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. május 4., hétfő 14:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk: a vasárnapi derbit némi közjáték kísérte (BŐVEBBEN ITT)! A 77. percben félbe is szakadt a meccs, miután egy csoportnyi újpesti szurkoló megközelítette a vendégtábort. Látható volt, hogy drukkerek rohantak a pályára, ezután balhés jelenetek játszódtak le a Szusza Ferenc Stadionban - a pályán egy pirotechnikai eszköz landolt. Körülbelül tíz perc leállás után folytatódhatott csak a találkozó.

Hétfőn a rendőrség közleményt adott ki az általa eszközölt intézkedésekről.
A sportrendezvények biztonságáról szóló 54/2004. (III. 31.) Korm. rendelet alapján előzetesen kiemelt biztonsági kockázatúnak minősített labdarúgó mérkőzést játszottak május 3-án a budapesti Szusza Ferenc stadionban. Ennek megfelelően a sportrendezvény biztosításában a biztonsági szolgálat mellett a Készenléti Rendőrség és a Budapesti Rendőr-főkapitányság erői is részt vettek. A mérkőzéssel összefüggésben a rendőrök 17 embert igazoltattak. Két ember beszaladt a játéktérre, őket a IV. Kerületi Rendőrkapitányságra állították elő és rendbontás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. Pirotechnikai termékkel kapcsolatos szabálysértés miatt négy emberrel szemben feljelentést tettek, hat fővel szemben helyszíni bírságot szabtak ki, egy emberhez pedig mentőt hívtak a rendőrök.

Természetesen a szövetség Fegyelmi Bizottsága is vizsgálja majd a történteket.
Az Újpest kapcsán friss információ, hogy távozik a sokáig kirobbanthatatlan kapus, a kiszemelt magyar utódjelölt azonban túl drága lehet - BŐVEBBEN ITT!

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom

 

Átigazolások
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz