Fotó: fradi.hu
A bolgár első osztályú Pirin 23 éves játékosa, Cebrail Makreckis is aláírt a zöld-fehérekhez.
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu információi: a Ferencváros hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a bolgár élvonalbeli Pirin támadó középpályását, Cebrail Makreckist.
Amint arról mi is beszámoltunk, a 23 éves lett játékos már hetekkel ezelőtt Budapesten járt, és a szerződtetése a célegyenesben volt, azonban sérülése miatt a Fradinál kivártak, hogy mennyit kell kihagynia a labdarúgónak. Az FTC-nél végül a futballista leigazolása mellett döntöttek, így a szerdán bejelentett Tosin Kehinde után rövid időn belül ő a zöld-fehérek második új szerzeménye, összességében pedig már a negyedik a nyáron, hiszen nemrégiben Varga Barnabás és Baráth Péter is aláírt.
Olvastad már?
Fradi: Távozik a 21-szeres magyar válogatott kapus - hivatalos
Három szezon után elhagyja a zöld-fehéreket Bogdán Ádám.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.