Fotó: fradi.hu
Hivatalossá vált, hogy a Fradi megszerezte a Qarabagtól a ghánai támadót, Owusu Kwabenát.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu elsőként jelzett január első napjaiban: a Ferencváros szerződtette a Qarabag támadóját, Owusu Kwabenát.
Az U23-as ghánai válogatott támadó neve ismerősen csenghet a Fradi-szurkolók számára, hiszen 2022 augusztusában, a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik körében az FTC Qarabag elleni idegenbeli meccsén eredményes volt, kialakítva ezzel az 1-1-es végeredményt.
Owusu ebben a szezonban 18 bajnokin öt gólig és három gólpasszig jutott, az EL-csoportkörben szintén volt három találata, mindegyik ellenfélnek (Nantes, Olimpiakosz, Freiburg) betalált egyszer-egyszer. Owusu korábban egy évet Törökországban, míg előtte több szezonon át Spanyolországban is légióskodott.
Olvastad már?
Légiósok: Egy év alatt harmadjára váltott klubot a Honvéd korábbi bajnoka, de maradt külföldön - hivatalos
A Torpedo Moszkva kölcsönadta Koszta Márkot az izraeli Maccabi Bnei Rainának, amelynek opciója lesz a további egyéves hosszabbításra.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.