Fotó: MTI/Katona Tibor

Márton Gábor neve ismerős csapatnál merült fel

Az 59 éves tréner másodosztályú csapatnál lehetett az egyik fő jelölt, de úgy tűnik, nem veszi át az irányítást.
Csakfoci.hu 2025. december 16., kedd 12:26
Fotó: MTI/Katona Tibor
Az 59 éves tréner másodosztályú csapatnál lehetett az egyik fő jelölt, de úgy tűnik, nem veszi át az irányítást.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. december 16., kedd 12:26

Amint arról honlapunk is beszámolt, a tavaszi szezontól Pinezits Máté veszi át Horváth Dávid helyét az MTK kispadján. Ez azt is jelenti, hogy a fiatal szakember távozik a Kozármislenytől, így az NB II-ben a 10. helyen álló együttesnél is új edző irányíthat majd.

A Csakfoci információi szerint Márton Gábor lehet az első számú jelölt az együttesnél. Ez a választás annyiban nem lenne meglepő, hogy Márton tökéletesen ismeri a klubot, hiszen már két alkalommal is dolgozott ott, sikeresen: 2010 és 2013 között, valamint a 2022/23-as idény tavaszi részében.

Az 59 éves tréner legutóbb a ZTE-t vezette 2023 novemberétől 2025 áprilisáig.

Frissítés, 13.10: Az NSO cikke is megerősíti információnkat, miszerint Márton jelölt volt a kispadra, ám a lap úgy tudja, a tréner nemet mondott a megkeresésre, miután az élvonalban szeretne dolgozni.

Olvastad már?
Hősként ünneplik a magyar kapust Spanyolországban az őrült bravúrok után - videó
Kétszer is nagyon komoly védést mutatott be Yaakobishvili Áron.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra is, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz