Pozitív lett Cosimo Inguscio legutóbbi koronavírus-tesztje, így értelemszerűen nem ülhet le a kispadra a szerbek és a törökök elleni Nemzetek Ligája-mérkőzéseken.
A férfi A-válogatott játékosainak és stábtagjainak napi tesztelésén Cosimo Inguscio pályaedző legutóbbi tesztje pozitív lett, így azonnal távozott Telkiből. Mindenki más eredménye negatív. A ma esti Szerbia elleni NL-mérkőzésen Gera Zoltán irányítja a válogatottat - olvasható az MLSZ Twitter oldalán.
Ugyancsak itt olvasható, hogy Szalai Ádám az Izland elleni mérkőzésen térdsérülést szenvedett, amely miatt már egészen biztosan nem játszhat a Szerbia és Törökország elleni mérkőzéseken, így ma reggel visszautazott klubcsapatához, a Mainzhoz.
Mindez azt jelenti, hogy az Izland elleni kezdőcsapatból Gulácsi, Orbán, Fiola, Szalai Attila, Sallai és Szalai Ádám sem állhat a szakmai stáb rendelkezésére.
Olvastad már?

Rossi: "Sírva ünnepeltem a győzelmet otthon" – Dárdai, Storck, Egervári és Koeman is gratulált a magyar válogatottnak
Szombat délben Marco Rossi és Kalmár Zsolt tartott sajtótájékoztatót a Szerbia elleni Nemzetek Ligája-találkozó előtt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.