Új szövetségi kapitánya van a magyar válogatott ellenfelének - 10 év után tér vissza

Alex McLeish lett a skót labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
Dudás Gábor 2018. február 16., péntek 13:42
Alex McLeish lett a skót labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 16., péntek 13:42

A skót szövetség tájékoztatása szerint az 59 éves szakember megbízatása két esztendőre szól.

A korábbi válogatott játékos 2007-ben tíz összecsapáson irányította már a skót csapatot, hétszer nyert és háromszor kikapott vele az együttes.

Az új szövetségi kapitány elődje, Gordon Strachan októberben, a sikertelen világbajnoki selejtezősorozatot követően távozott posztjáról.

Alex McLeish a Costa Rica elleni, hazai felkészülési találkozón mutatkozik be március 23-án, négy nappal később pedig a skót válogatott a magyar együttes vendége lesz. (MTI)

Átigazolások
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
FK Spartak Subotica
Kruscic jött, Tutoric ment
Az Újpest ex-edzője, Milos Kruscic váltotta a Fradi ex-játékosát, Djordje Tutoricot a szabadkai FK Spartak Subotica kispadján.
Ferencváros
Tunéziai tehetség a képben?
Állítólag az FTC is képbe került a svéd élvonal egyik idei felfedezettje, a 20 éves tunéziai jobbhátvéd, Moutaz Neffati kapcsán.
Tovább az összes átigazoláshoz