1-től 10-ig szólhat az érdemjegy.
Szokásunknak megfelelően arra kérjük olvasóinkat, osztályozzák a magyar játékosok teljesítményét egyenként. Osztályozni ezúttal is 1 és 10 pont között lehet, csak azokat a játékosokat vettük figyelembe, akik legalább 20 percet a pályán töltöttek. Szavazni egy napon át lehet.
Hányasra értékeled Gulácsi Péter teljesítményét?
Hányasra értékeled Bese Barnabás teljesítményét?
Hányasra értékeled Guzmics Richárd teljesítményét?
Hányasra értékeled Kádár Tamás teljesítményét?
Hányasra értékeled Korhut Mihály teljesítményét?
Hányasra értékeled Gera Zoltán teljesítményét?
Hányasra értékeled Nagy Ádám teljesítményét?
Hányasra értékeled Dzsudzsák Balázs teljesítményét?
Hányasra értékeled Nikolics Nemanja teljesítményét?
Hányasra értékeled Gyurcsó Ádám teljesítményét?
Hányasra értékeled Szalai Ádám teljesítményét?
Hányasra értékeled Kleinheisler László teljesítményét?
Átigazolások
Kapós lett a fiatal légiós
Akpe Victory
Portugál sajtóhírek szerint a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory felkeltette a Benfica érdeklődését, miután remek félszezont produkált Nuno Campos vezetőedző irányítása alatt.
Újabb légiós távozott
Ante Roguljic
Közös megegyezéssel és azonnali hatállyal szerződést bontott a DVTK és Ante Roguljić. A horvát középpályás így a Fizz Liga utolsó fordulójában sem lép pályára. (dvtk.eu)
Fordulat a kapitánykérdésben
Bernd Storck
A bangladesi szövetség továbbra is új szövetségi kapitányt keres, a jelöltek között Bernd Storck neve is felmerült, miközben egy nem várt név is felbukkant a pozíció várományosaként.