Leesett az álla egy olasz csapatnak Kleinheislertől és Nagy Ádámtól

Mindkét játékost leigazolnák, de...
Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 7:17
Mindkét játékost leigazolnák, de...
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 7:17

Olasz lapértesülések szerint a Serie A-ban szereplő Bologna megfigyelőinek két magyar játékos szúrt szemet az Ausztria elleni Eb-csoportmeccsen, a valóban kiválóan teljesítő Kleinheisler Lászlóé és Nagy Ádámé (előbbit a mezőny legjobbjának is megválasztotta az UEFA).

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

A gianlucadimarzio.com azt írja, hogy a klub azon dolgozik, hogy megszerezze a magyar válogatott két legfiatalabb játékosát, azonban nem lesz könnyű dolga, hiszen Kleinheislernek a Werder Bremennél, Nagy Ádámnak pedig a Ferencvárosnál van élő szerződése.

A lap szerint a két magyar futballistával szilárdítaná meg a következő szezonban is élvonalbeli tagságát Détári Lajos egykori klubja, amelynek jelenleg is van magyar játékosa, Vécsei Bálint személyében.

Átigazolások
Szentlőrinc
Márton is a jelöltek között volt
Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.
Menesztés
Elküldték a Loki sikeredzőjét
A szerb FK Partizan vasárnap menesztette Srdjan Blagojevic vezetőedzőt, miután a korábbi debreceni tréner csapata a kupakudarcot követően súlyos bajnoki vereséget szenvedett.
Szentlőrinc
Waltner távozhat
A Csakfoci információi szerint a BVSC-Szentlőrinc mérkőzés után Waltner Róbert leváltása mellett dönthetnek.
Tovább az összes átigazoláshoz