Finn-Magyar: Kleinheisler számára ismerős bíró vezeti az NL-meccset

A 40 éves Gediminas Mazeika vezeti a szeptember 8-i Finnország-Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést. A litván játékvezető korábban kétszer is fújta a sípot a Kleiheisler Lászlót foglalkoztató kazah Asztanának.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 5., szerda 15:52
A 40 éves Gediminas Mazeika vezeti a szeptember 8-i Finnország-Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést. A litván játékvezető korábban kétszer is fújta a sípot a Kleiheisler Lászlót foglalkoztató kazah Asztanának.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 5., szerda 15:52

Az UEFA döntésének értelmében Gediminas Mazeika vezeti szeptember 8-án a Nemzetek Ligája C-divíziójából a Finnország-Magyarország mérkőzést. A szombati meccsen a két asszisztens Vytautas Simkus és Vytenis Kazlauskas lesz, Manfredas Lukjancukasaz és Robertas Valikonis alapvonalak mögül segítik a litván bíró munkáját, a tartalék játékvezető szerepét Vytis Snarskis tölti be.

Mazeikát a magyar válogatott középpályása, Kleiheisler László jól ismerheti, hiszen szűk egy hónapja a Dinamo Zagreb-Asztana (1-0) Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörén működött közre, valamint a tavalyi Asztana-Villarreal (2-3) EL-csoportmeccsen is ő fújta a sípot.

A finn-magyar találkozót szombaton 18 órától rendezik Tamperében.

Olvastad már?
A Vidi ellen játszott, a válogatott ellen nem fog – sérülések NL-ellenfelleinknél
Sérülés miatt kénytelen volt változtatni a finn és a görög szövetségi kapitány a közelgő magyarok elleni Nemzetek Ligája-mérkőzést megelőzően. Legutóbb a MOL Vidi ellen is pályára lépő AEK Athént erősítő Mihalisz Bakakisz sem játszhat a mieink ellen kedden.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Budafoki MTE
A DVTK-tól vettek kölcsön játékost
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Budafok, hogy kölcsönvette az U18-as magyar válogatott védőt, Lajcsik Vencelt. A Diósgyőr játékosa az előző szezont az NB I-be feljutó Kazincbarcikánál töltötte, szintén kölcsönben.
Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Utánpótlás-válogatott játékos érkezett
A Szeged-Csanád Grosics Akadémia szerződtette a Puskás Akadémiától az utánpótlás-válogatott középpályást, Miskolczi Domonkost. (szeged-grosicsakademia.hu)
Nyíregyháza
Négyen távoztak
Hivatalos Facebook-oldalán közölte a Nyíregyháza, hogy Pinte PatrikNémeth BarnabásHorváth Kevin és Ronaldo Deaconu is távozik a csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz