Dibusz: A válogatott olyan messze van az Eb-től, mint a Fradi volt az első helytől

A Fradi kapusának az a célja, hogy rendszeresen ott legyen a nemzeti csapat keretében.
Budai László 2017. december 30., szombat 15:25
A Fradi kapusának az a célja, hogy rendszeresen ott legyen a nemzeti csapat keretében.
Szerző: Budai László 2017. december 30., szombat 15:25

Rossz kezdés után a Fradi az őszi szezon végére a tabella élére ugrott. A változásokról és az okokról a zöld-fehérek alapembere, Dibusz Dénes beszélt.

- Nem indult egyszerűen, az eleje döcögős volt – kezdte Dibusz a bama.hu-nak. - Sok volt a sérültünk, nem álltunk össze. Aztán az átigazolási időszak végén szerződtettünk három játékost, Spirovskit, Blazicot és Paintsilt, akik minőségi erősítést jelentettek. Ennek is köszönhető, hogy az élen vagyunk. Egy ideig távolinak tűnt az éllovas szerepkör. Nem nézett ki jól a helyzet, nem tudtam, mi hozhat változást. Most viszont örülök, hogy itt tartunk, és valamilyen szinten már a mi kezünkben van a sorsunk. A bajnoki cím volt a cél a szezon előtt, így egy picit közelebb vagyunk ahhoz, hogy elérjük.

Dibusz a magyar válogatottban is több alkalommal lehetőséget kapott már, és a terve, hogy folyamatosan ott legyen a tűz közelében.

- Ha a Fradiban jól teljesít az ember, akkor az a válogatottnál kerettagságot érhet. Nekem pedig ez a célom - jegyzi meg Dibusz, majd amikor felvetették neki, hogy nyilván ő is szívesen átélne valami hasonló élményt, mint Király Gábor a franciaországi Eb-n, így folytatja:

Hát igen! Ugye tudjuk, hogy a 2020-as Eb-n hazánkban is rendeznek meccseket… Persze ettől még ugyanolyan messze vagyunk, mint a nyáron voltunk attól, hogy a Fradi az első helyen zárja az őszt.

Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
Tovább az összes átigazoláshoz