Az ausztrál válogatott 4-0-val intézte el a cseheket a magyarok elleni meccs és a világbajnokság előtt.
Sima kiütéssel hangolódtak az ausztrálok a június 9-ei, Magyarország elleni barátságos mérkőzésre. A Dárdai Pál alatt, a Herthában játszó Mathew Leckie duplájával, Nabbout találatával, valamint Jugas öngóljának köszönhetően 4-0-ra verték a cseheket. A találkozót Magyarországhoz már igen közel, az ausztriai St. Pöltenben játszották.
Az ausztrálok már csak Georges Leekens együttesével játszanak a világbajnokságig, ahol a csoportkörben sorrendben a franciákkal, a dánokkal és Peruval találkoznak majd.
Átigazolások
KBSC
Meskhi Szerbiában
A szerb FK Zemun csapatánál folytatja pályafutását a 29 esztendős Mykhailo Meskhi. A középpályás legutóbb a Kazincbarcikát erősítette, de korábban a Mezőkövesd és a Kecskemét mezében is láthattuk.
Újpest
Lacoux távozott
Távozott az Újpesttől Tom Lacoux, Horvátországban folytatja a francia középpályás.
Újpest
Újabb zalai kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest nemcsak Szendrei Norbert iránt érdeklődik, hanem a Zalaegerszeg brazil támadója, Maxsuell Alegria is kiszemelt a Megyeri úton.