"Apám megölne, ha a román válogatottban játszanék a magyar helyett"

Bőle Lukácsot arról faggatták, hajlandó lenne-e a román válogatottban pályára lépni. Elég határozottan fogalmazott.
Mokány Lajos 2017. május 25., csütörtök 19:46
Bőle Lukácsot arról faggatták, hajlandó lenne-e a román válogatottban pályára lépni. Elég határozottan fogalmazott.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 25., csütörtök 19:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, Bőle Lukácsot hívja a bukaresti FCSB. A CSM Iasiban remek idényt futott a magyar középpályás, így nem meglepő, hogy kapós a piacon.

- Nem kaptam szerződés-hosszabbítási ajánlatot a jelenlegi klubomtól - közölte a meglepő információt a korábbi kaposvári játékos. - Lehet, hogy itt az ideje a távozásnak, van még azonban hátra 1-2 meccsünk a bajnokságból, az most a legfontosabb.

Mint ismert, az FCSB szívesen leigazolná őt, de Gigi Becali, a hírhedt román klubelnök elárulta azt is, hogy a magyar középpályásnak más, kedvező ajánlatai is vannak. A 27 éves magyar légióst megkérdezték arról is Romániában, hajlandó lenne-e pályára lépni adott esetben a román nemzeti tizenegyben. A válasz elég határozott volt.

Magyar vagyok, a magyar válogatottban szeretnék játszani. Ez az álmom. Apám megölne, ha a román válogatottban pályára lépnék...

 
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz