Fotó: MTI/Kovács Tamás

Magyar válogatott: Pótselejtező vagy biztos továbbjutás? - ez a Csakfoci-olvasók véleménye a vb-selejtezőkről

Az olvasók véleménye megoszlik a 2026-os világbajnoki selejtezők kapcsán: egyesek biztosak a továbbjutásban, míg mások a pótselejtezőt látják valószínűnek.
Csakfoci.hu 2024. december 14., szombat 15:30
Fotó: MTI/Kovács Tamás
Az olvasók véleménye megoszlik a 2026-os világbajnoki selejtezők kapcsán: egyesek biztosak a továbbjutásban, míg mások a pótselejtezőt látják valószínűnek.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 14., szombat 15:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Péntek kora délután beszámoltunk arról, hogy a magyar labdarúgó-válogatott a Portugália-Dánia Nemzetek Ligája-negyeddöntő győztesével, valamint Írországgal és Örményországgal került azonos csoportba a 2026-os világbajnokság európai selejtezősorozatában. Portugália és Dánia szövetségi kapitány a sorsolást követően egyaránt elmondta véleményét, de megszólalt Gera Dániel, Szoboszlai Dominik és Marco Rossi is.

A kialakult kvartett kapcsán a Csakfoci ezúttal is kikérte az olvasók véleményét: arra voltunk kíváncsiak, mire leszünk képesek a vb-selejtezős csoportunkban?

A legtöbben, 66 százalék úgy gondolja, hogy a csoport első kalapjában szereplő csapatok rendkívül erősek, így valószínűleg csak a második hely és a pótselejtező marad számunkra. Ugyanakkor egy kisebb rész, 16 százaléknyi olvasó optimistán áll hozzá, és úgy véli, hogy mindegy, Portugália vagy Dánia jön, mi biztosan első helyen jutunk tovább. A másik tábor, 18 százalék viszont pesszimista, és arra számítanak, hogy Írország is erősebb lesz, így nem sikerül kvalifikálnunk a 2026-os vb-re.

Olvastad már?
Megvan a vb-selejtezők menetrendje: Írország ellen kezd a magyar válogatott - íme, a program
A magyar válogatott 2-2 mérkőzést játszik szeptemberben, októberben és novemberben is.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Új igazolás
Válogatott szélső érkezett az ETO-hoz: Jewison Bennette Győrben folytatja.
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)
Tovább az összes átigazoláshoz