Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Állítsd össze Rossi Írország elleni kezdőcsapatát!

Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg az Írország elleni kezdőcsapatot!
Nyikes Zoltán 2024. június 3., hétfő 11:20
Fotó: mlsz.hu
Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg az Írország elleni kezdőcsapatot!
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. június 3., hétfő 11:20

A magyar válogatott kedden, 20:45 órakor lép pályára Dublinban, Írország ellen, az Európa-bajnokság előtti felkészülési mérkőzésen.

Akárcsak a korábbi kapitányok és sorozatok idején, illetve a válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, hogyan álljon fel a védelem, a középpálya és a támadósor az Írország elleni felkészülési találkozón? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig – az utóbbi időben legtöbbször alkalmazott rendszernek megfelelően – 3-4-2-1-ben adtuk meg. A Koszovó elleni előző felkészülési mérkőzésen Rossi a Dibusz - Dárdai, Lang, Szalai A. - Bolla, Nagy Á., Styles, Nagy Zs. - Gazdag, Szoboszlai - Ádám kezdőcsapatot küldte pályára.

A szavazás lezárult!

Fontos-e az eredmény a válogatott két felkészülési mérkőzésén? Kattints ide és szavazz!
Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz