Fotó: mlsz.hu

Magyar-portugál: Megvan, Sallain kívül melyik két játékost nem nevezte Marco Rossi - Dárdai Bence újra a meccskeretben

Az eltiltott Sallai Rolandon kívül másik két légiósunk sem kapott helyet a portugálok elleni meccskeretben.
Nyikes Zoltán 2025. szeptember 9., kedd 8:06
Fotó: mlsz.hu
Az eltiltott Sallai Rolandon kívül másik két légiósunk sem kapott helyet a portugálok elleni meccskeretben.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. szeptember 9., kedd 8:06

Az Európai Labdarúgó Szövetség hivatalos oldala kedd reggel frissítette a Magyarország-Portugália vb-selejtező meccskereteit, ami alapján kiderült, melyik 23 játékost nevezte Marco Rossi.

Az olasz szakember úgy döntött, hogy a 26 fős keretből ezúttal Mocsi Attilát (Rizespor) és Molnár Rajmundot (Pogon Szczecin) hagyja ki, míg Sallai Roland az írországi piros lapja miatt nem lesz bevethető. Visszakerült tehát a keretbe két dublini kimaradó, Dárdai Bence és Csongvai Áron is.

A portugáloknál is történt változás az örményországi csapathoz képest, az már hétfő délután kiderült, hogy a Juventus sztárja sérülés miatt nem fog pályára lépni kedd este a Puskás Arénában.

Olvastad már?
Magyar válogatott: Az MLSZ megerősítette Dibusz sérülését, kihagyhatja a portugálok elleni vb-selejtezőt
Negatív eredményt hozott a Ferencváros kapusának MR-vizsgálata, könnyen lehet, hogy Tóth vagy Szappanos fog kezdeni.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC / Honvéd
Domingues újra mozgásban
A nyáron Debrecenből Spanyolországba igazoló Brandon Domingues máris távozhat a Real Oviedótól, lengyel és török klubok hívják helyi lapinfók szerint.
DVSC
Bárány hosszabbított
A Loki érvényesítette opcióját, így leggólerősebb csatárát, Bárány Donátot 2027-ig magához kötötte.
Tovább az összes átigazoláshoz