ETO-Fradi és Paks-Újpest mérkőzéseket rendeznek a Magyar Kupa elődöntőjében.
Csütörtök este vált teljessé a Magyar Kupa 2021/2022-es kiírásának még versenyben lévő négy csapata. Három élvonalbeli csapat és egy NB II-es együttes közül fog kikerülni a kupa 2022-es győztese.
Az elődöntő párosításai:
ETO FC - FERENCVÁROSI TC
PAKSI FC - ÚJPEST FC
A találkozókat április 19-én és 20-án rendezik. A továbbjutó kiléte egy mérkőzésen dől el.
Olvastad már?
A másodosztályú ETO ellen búcsúzott a Vidi a Magyar Kupától
Az ETO hátrányból fordított és az elsőosztályú Fehérvárt búcsúztatva jutott a legjobb négy közé.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.