Nem jó ómen a Vidinek: Az MK-döntő játékvezetőjével még sosem nyertek a fehérváriak

AZ MLSZ játékvezetői bizottsága kijelölte a Honvéd-MOL Vidi FC Magyar Kupa-döntő játékvezetőjét: a szombat esti finálét Iványi Zoltán vezeti.
Csakfoci Admin 2019. május 23., csütörtök 16:17
AZ MLSZ játékvezetői bizottsága kijelölte a Honvéd-MOL Vidi FC Magyar Kupa-döntő játékvezetőjét: a szombat esti finálét Iványi Zoltán vezeti.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 23., csütörtök 16:17

Május 25-én, szombaton 19.30 órakor rendezik meg a 78. Magyar Kupa-döntőt a budapesti Groupama Arénában, amelyen a Budapest Honvéd és a MOL Vidi FC csap össze.

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) adatbankjának tájékoztatása szerint a RangAdó Díjátadó Gálán a szezon legjobb játékvezetőjének választott Iványi Zoltán vezetheti a szombat esti, Honvéd-MOL Vidi FC Magyar Kupa-döntőt.

A 43 éves békéscsabai születésű bíró segítői Ring György és Vígh-Tarsonyi Gergő lesznek, az alapvonali bírók Solymosi Péter és Pintér Csaba, a tartalék játékvezetői feladatokat Varga Zsolt látja el.

Iványi Zoltánnak ez lesz a harmadik kupadöntője: 2011-ben a Videoton FC-Kecskeméti TE (2-3), 2015-ben a Ferencváros-Videoton FC (4-0) mérkőzésen működött közre, vagyis a fehérváriak számára nem jó ómen a jelölése.

Olvastad már?
A Vidi edzőjét kiállították, de a fehérváriak ünnepelhettek a végén - minden a Honvéd-Vidi MK-döntőről itt!
A Budapest Honvéd tíz, a MOL Vidi FC négy év után jutott be újra a Magyar Kupa döntőjébe. A szombati finálé már mindkét sapatnál és szurkolóinál kiemelt téma, a készülődésből igyekszünk kivenni a részünket mi is.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
Molnár és Jurek
Molnár Ádin iránt a holland Heerenveen érdeklődik, de a cseh Sparta Praha és egy lengyel klub is figyeli őt.⎥Jurek Gábort a kölcsön után megtartanák, játékost adnának érte a DVTK-nak. (NSO)
RB Leipzig
Fordulat Orbán ügyében
A Sport Bild szerint a korábbi pletykákkal ellentétben az RB Leipzig mégsem kínál új szerződést Willi Orbánnak, aki így akár már nyáron távozhat.
Kocaelispor
Balogh Botond helyzete
Balogh Botond megszerzésére opciója van a Kocaelispornak, ennek lehívása attól függ, hogy a csapat többi védőjével való tárgyalás hogyan alakul. (kocaeligazetesi.com)
Tovább az összes átigazoláshoz